Адвокати АО “A&B ADVOCATES” виграли справу і довели неправомірність притягнення Клієнта до адміністративної відповідальності за надання внесків на підтримку політичної партії. Суд закрив провадження за відсутністю складу адміністративного правопорушення відразу по 6 протоколах НАЗК!

Команда у складі партнера та адвоката АО «A&B ADVOCATES» Антона Соболівського і юриста АО «A&B ADVOCATES» Владислава Даруги довели в суді, що податкове зобов’язання не виникає у Особи, яка притягається до адміністративної відповідальності оскільки йому у строк встановлений законом не було надіслано податкове-повідомлення рішення, яке містить суму грошового зобов’язання та строк для його оплати, а також грошове зобов’язання не було узгодженим, оскільки відповідно до п. 14.1.175 п.п.14.1 ст. 14 ПК України особа вважається такою, що має податковий борг з моменту набуття податкового зобов’язання статусу узгодженого, а не з моменту відображення відповідної інформації у відповідних відкритих джерелах ДФС України.

Адвокати АО “A&B ADVOCATES” мають успішний досвід у справах з НАЗК стосовно оскарження їх незаконних дій, надання консультацій у питаннях декларування, судове оскарження у справах про притягнення до відповідальності за протоколами НАЗК. Жоден з наших клієнтів не притягнутий до відповідальності! Лише за 2018 рік адвокати успішно завершили більше 20 справ у спорах з НАЗК.


Читайте також: