Керуючий партнер, адвокат

Спеціалізація: кримінальне право та процес, перевірки органами державної влади, медіація

Освіта: магістр права, Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Досвід роботи: 13 років

Цілеспрямований керівник, лідер, блискучий наставник, професіонал з нестандартним мисленням.

Надаючи правову допомогу у сфері кримінального права і процесу, орієнтується на ефективну роботу, спрямовану на результат.

Член Асоціації правників України, включена до Реєстру адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу.

За роки роботи успішно представляла інтереси політиків та представників Уряду, в тому числі міністрів, заступників міністрів, народних депутатів, державних посадовців.

Поєднує практичну діяльність з нормопроектуванням – є співавтором низки проектів нормативно-правових актів.

Брала участь у тренінгах, організованих Координаційним центром з надання правової допомоги, Радою Європи та Українською фундацією правової допомоги. Пройшла курс тренінгів та отримала статус адвоката-тренера. Як адвокат-тренер проводила каскадний тренінг для адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу на тему: «Кримінальний процесуальний кодекс України: застосування крізь призму європейських стандартів».

Була слухачем на семінарі «Успішне звернення до Європейського суду з прав людини: від теорії до практики» у м. Страсбург, що був організований Європейським Центром правового співробітництва (СЕCJ) та Радою Європи.

Має сертифікати про участь у заходах підвищення кваліфікації адвокатів, організованого Радою адвокатів міста Києва і Центром стажування та підвищення кваліфікації адвокатів, на теми: «Експертизи та дослідження об’єктів інтелектуальної власності, практичні питання їх використання в адвокатській практиці», «Особливості захисту при обранні та зміні запобіжного захисту адвокатам, суддям, прокурорам, неповнолітнім, іншим вразливим категоріям та при спеціальному досудовому розслідуванні», «Банківські спори. Нові тенденції», «Господарські злочини».